محتوای آموزشی یکی از بنیان‌های اساسی سیستم های آموزشی نوین و یکی از دستاوردهای مهم فناوری الکترونیک می‌باشد. محتوای آموزشی که با متن‌ها و تصاویر ساده بر روی لوح‌های فشرده آغاز گشت، امروز به مرحله مهمی از حیات و تکامل خود رسیده است.

محتوای الکترونیکی ابزار موثری در آموزش سازمانی است که در آن مجموعه‌ای از عکس‌ها، متن‌ها و انیمیشن‌های صوتی و تصویری که به کمک تکنولوژی رایانه‌ای پدید آمده تا یک مبحث درسی را آموزش دهد.

واحد الكترونيكي دانشگاه آزاد اسلامي به عنوان بزرگترين دانشگاه واحد الكترونيكي كشور و يكي از واحدهاي دانشگاه آزاد با هدف توسعه آموزش مجازي و استفاده از فناوري‌هاي نوين ارتباطي در حوزه آموزش عالي آغاز بكار كرده است و در حال حاضر بيش از 20000 دانشجو در بيش از 300 رشته تحصيلي را دارا مي باشد. مركز آموزش دوره هاي كوتاه مدت واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی با در اختیار داشتن تیم‌های متخصص در زمینه طراحی آموزشی و مالتی مدیا، محتوای دوره‌های ساختار یافته الکترونیکی را جهت ارايه به سازمان‌ها و نهادهای مختلف آموزشی و کسب و کار تولید می‌کند. در صورت تمايل به همكاري و آشنايي بيشتر با توانايي هاي فني و اجرايي اين مركز با شماره تماس 42863377-021 تماس حاصل نماييد.                 

فهرست