به گزارش روابط عمومی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی، انتخابات مجمع عمومی سالیانه «جامعه مشاوران رسمی و مالیاتی» در تاریخ ۱۰ بهمن ۱۴۰۰ در سالن کنفرانس این واحد و به همت مرکز آموزش های تخصصی واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد برگزار گردید.
در این جلسه، ۱۲ نفر به صورت حضوری (شورای عالی نظارت وزارت اقتصاد و دارایی و اعضای شورای عالی جامعه مشاوران رسمی مالیاتی) شرکت کرده و ۱۶۰ نفر نیز به صورت آنلاین وارد لینک مجمع شدند.
این انتخابات از ساعت ۱۴:۰۰ آغاز و تا ساعت ۱۷:۰۰ ادامه داشت. در این جلسه ۸ مرحله رای‌گیری برگزار شده که شامل انتخابات هیئت رئیسه (رئیس، منشی، ناظر اول و ناظر دوم)، انتخابات رای‌گیری تصویب صورت های مالی ۹۸، رای‌گیری تصویب صورت‌های مالی ۹۹، رای‌گیری پیشنهاد حق‌الزحمه حضور در جلسات و انتخابات اعضای شورای عالی می‌گردد.
در این جلسه، اعضای جدید هیات رئیسه مجمع عمومی مشخص و گزارش عملکرد، گزارش‌های صورت‌های مالی سال ۹۸ و گزارش‌های صورت‌های مالی سال ۹۹ نیز ارائه گردید.
واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی آمادگی ارائه زیرساخت‌های لازم به سازمان‌ها و موسسات، جهت برگزاری جلسات و کلاس‌های آنلاین را دارد. جهت کسب اطلاعات بشتر با شماره ۰۲۱۴۲۸۶۳۳۷۷، مرکز آموزش‌های تخصصی این واحد، در ارتباط باشید.

فهرست