[siteorigin_widget class=”Thim_Empty_Space_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Image_Widget”][/siteorigin_widget]
[siteorigin_widget class=”Thim_Empty_Space_Widget”][/siteorigin_widget]

آکادمی بین المللی اینترنت اشیاء با همکاری دانشگاه آزاد اسلامی واحد الکترونیکی برگزار می‌کند:

 چکیده:
تحول دیجیتال، تغییری شگرف در عملکرد یک سازمان و یا یک کشور با محوریت مفاهیم و فناوری‌های نوظهور است. اینترنت اشیاء، کلان داده، رایانش ابری، بلاک‌چین، هوش مصنوعی و واقعیت مجازی و افزوده از مهم‌ترین انواعِ مفاهیم و فناوری‌های نوظهور هستند.

تحول دیجیتال به معنی استفاده تزئینی و مدگرایانه از فناوری‌های نامبرده شده نیست؛ بلکه زمانی می‌توانیم مدعی تحول دیجیتالی شویم که این فناوری‌ها، مدل‌های کسب‌وکار، تجربه‌های ذینفعان (مانند مشتریان و کارکنان در سطح سازمانی و شهروندان در سطح ملی) و فرآیندهای عملیاتی ما را به نحو مطلوبی متحول کرده باشند.

در این سمینار پس از مرور اهمیت و جایگاه تحول دیجیتال در کسب و کارها، مفاهیم و فناوری‏های نوظهور تشریح گردیده و ارتباط آنها با یکدیگر بیان خواهد شد. انتظار میرود که شرکت‌کنندگان در این سمینار، دید کلانی از موضوع تحول دیجیتال و مفاهیم و فناوری‌های نوظهور شکل دهنده آن بدست آورند و با راهنمایی‏هایی که در این سمینار ارایه می‏گردد، بتوانند بسته به علاقه‌مندی و نیاز، آگاهانه پا به این عرصه بگذارند. تحول دیجیتال و فناوری‏های نوظهور محقق‌کننده آن، فرصت‌های زیادی را برای کارآفرینی در این حوزه فراهم می‌نمایند و به تبع آن فرصت‌های شغلی زیادی از طریق آنها ایجاد می‌شوند که در این سمینار به آنها پرداخته می‏شود.

سخنران:

فرزاد ابراهیمی رئیس آکادمی بین‌المللی اینترنت اشیاء، مدیرعامل و بنیان‌گذار هلدینگ بیتا، سخنران و مدرس بین‌المللی در حوزه فناوری‌های نوظهور، ITU Expert، عضو هیات علمی و مشاور رئیس پژوهشگاه ارتباطات و فناوری اطلاعات، قائم مقام کمیسیون اینترنت اشیاء و داده‌های کلان سازمان نظام صنفی رایانه‌ای استان تهران، رئیس کمیته متناظر اینترنت اشیاء و فناوری‌های مرتبط در ایران (ISO/IEC JTC1 SC41) و موسس مرکز شتابدهی تخصصی اینترنت اشیاء «اکسلیوت» است.

زمان برگزاری:
یکشنبه 6 آبان ساعت 16-14

با توجه به استقبال بی نظیر این سمینار مجددا در تاریخ 13 آبان ساعت 16-14 برگزار خواهد شد.

[siteorigin_widget class=”SiteOrigin_Widget_Button_Widget”][/siteorigin_widget]
فهرست