string(3) "111"

آموزش زبان ترکی

دپارتمان: آموزش زبان ترکی | دسته‌بندی درس: آموزش زبان ترکی

آموزش زبان ترکی 

آموزش زبان ترکی استانبولی در دپارتمان زبان واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی مختص رده سنی 15 سال به بالا می باشد و از سطح مبتدی تا پیشرفته در 12 ترم  با مجموعه کتابهای Istanbul که درحال حاضر یکی از  جدیدترین کتاب های آموزش آکادمیک زبان ترکی استانبولی است تدریس می شود.

شرکت در این دوره ها ویژه متقاضیانی است که قصد دریافت مدرک (TÖMER، YÖS، Ales، TYS) دارند.

شما می توانید بدون محدودیت زمانی و مکانی در کلاس آنلاین زبان ترکی استانبولی که با برترین اساتید تهران در دپارتمان زبان  واحد الکترونیکی دانشگاه آزاد اسلامی برگزار می شود شرکت کنید و از یادگیری این زبان لذت ببرید.

سطح مقدماتی  (A1-A2)

آموزش زبان ترکی استانبولی در سطح مقدماتی (A1-A2) مختص زبان آموزانی است که بدون هیچ پیش زمینه ای مایل به یادگیری زبان ترکی استانبولی می باشند، این سطح تنها در 4 ترم 12 جلسه ای برگزار می شود و زبان آموزان در پایان این سطح علاوه بر آشنايی با فرهنگ و آداب و رسوم کشور ترکیه، قادر به انجام مکالمات روزمره اعم از احوالپرسی ساده، معرفی خود، نحوه بیان ساعت و زمان، و همچنین انجام مکالمات مربوط به موقعیت های مختلف سفر همانند فرودگاه، رستوران و مراکز خرید خواهند بود.          

سطح متوسطه (B2B1):

آموزش زبان ترکی استانبولی در سطح متوسطه (B1-B2) در 4 ترم 12 جلسه ای برگزار شود و زبان آموزان در پایان این سطح به دایره وسیعی از واژگان دست پیدا خواهند کرد که به کمک آن قادر به صحبت در موضوعات زیادی مانند بیان تمایلات شخصی، توصیف خانواده و محیط کار خواهند بود و می توانند در سفرهای خود به کشور ترکیه اغلب نیازهای خود را به راحتی برطرف نمایند.

سطح پیشرفته (C1)

آموزش زبان ترکی استانبولی در سطح پیشرفته  در 4 ترم 12 جلسه ای برگزار می گردد و زبان آموزان در پایان این سطح از آموزش زبان ترکی استانبولی قادر به درک متون تخصصی خواهند بود و قادر خواهند بود در موقعیت های واقعی روزمره بطور کاملا طبیعی به زبان ترکی استانبولی صحبت کنند.

 

 

 

 

                                                                                                                     

گروه‌ها و برنامه زمان‌بندی 

ثبت نام شناسه عنوان توضیحات زمان بندی استاد قیمت شروع جنسیت
ظرفیت تکمیل 421 اموزش زبان ترکی

زمان برگزاری: روزهای زوج ساعت 17 الی 19

450,000 تومان ۰۱/۰۲/۱۷ زن / مرد
ثبت‌نام 435 آموزش زبان ترکی (A1.1)

زمان برگزاری: روزهای زوج ساعت17 الی 18:30

550,000 تومان ۰۱/۰۳/۲۸ زن / مرد
ثبت‌نام 436 آموزش زبان ترکی (A1.2)

زمان برگزاری: روزهای زوج ساعت 18:30 الی 20

550,000 تومان زن / مرد
فهرست